Registrácia Boha

28. října 2014 v 20:54
V tomto článku si môžte zaregistrovať postavu boha (resp. Systémovú postavu). Bohovia bývajú zavolaní na spestrenie výpravy, alebo na nejakú táborovú akciu. Postavu boha by si mali zakladať skúsení hráči.

Voľní bohovia:
Zeus, Poseidón, Hádes, Héra, Afrodita, Artemis, Nemesis, Hermés, Eros, Apollón, Áres, Athéna, Deméter, Dionýzos, Hefaistos, Hestia, Hekaté, Chioné, Niké, Thanatos, Seléné, Himeros, Anteros,...

1. Boh:
2. Špecifikácia: (čoho je to boh)
3. Obľúbený vzhľad:
4. Povaha:
5. Rodina:
6. Odkaz na fotku:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mar.kos mar.kos | 10. ledna 2015 v 23:20 | Reagovat

1) Afrodíta
2) Bohyně lásky, krásky, chtíče, touhy, sexuality a přitažlivosti. Vládkyně holubic.
3) Afrodita se nejradši a taky nejčastěji zjevuje v klasické tóze, hozené přes rameno nebo v šatech, podobných tóze. Na rukou mívá nejčastěji zlatý náramek a na krku náhrdelník, ale není to pravidlem. Jinak její vzhled těla není možné přesně určit, protože ji každý vypadá tak, jak si představuje dokonale vypadající a upravenou ženu. Na fotce je zachycena tak, jak ji vidí nejvíce lidí.
4) Afrodíta je vcelku mírumilovná a láskyplná bohyně. Každému ráda dá druhou šanci, ale pokud dojde na boj, dokáže Čaromluvou ošálit skoro všechny. Je také zdatná bojovnice s mečem (i když ne tak, jako Athéna nebo Áres).
5) Úranos - otec
Héfaistos - manžel
Phobos, Eros, Deimos - synové (nesmrtelní)
6) http://todanovidade.com.br/wp-content/gallery/kylie-minogue/kylie-minogue-9.jpg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama