Nemesis

29. října 2014 v 15:28 |  Bohovia

|Meno: Nemesis|Špecifikácia: Bohyně spravedlivé pomsty, rovnováhy, obdarovává dobré lidi štěstím a špatné lidi důsledně trestá, Vedoucí tábora Polokrevných|Obľúbený vzhľad: Nemesis mívá podobu toho koho daný člověk nejvíce nenávidí a chtěl by se mu pomstít ale když jí Zeus donutil být Vedoucí Tábora polokrevných musela se znovu po velmi dlouhé době ustálit v jedné ze svých oblíbených podob. V této podobě je trochu drobnější postavy s výškou okolo 165 cm a je štíhlé postavy s ladnějšími křivkami. Tu ale nemá proto aby oslňovala krásou ale za účelem větší obratnosti a mrštnosti. Poprsí má menší aby nepřekáželo. Vlasy má tmavější hnědé, husté a vlnité a jsou dlouhé po prsa, které jí lemují oválný obličej s ostrými přísnými rysy. Oči má hnědo-šedé a naprosto bez emocí nebo jasně povýšené a nad nimi se klene úzké černé obočí. Nos má menší a trochu špičatý a rty má plné a sytější růžové. Co se oblečení týče vždy má na sobě černé tričko s krátkým rukávem, černou koženou bundu i kalhoty, u kterých má ještě černý opasek s přezkou z trochu zašlejšího božského bronzu. Boty má vysoké černé kožené kozačky s lehce vyvýšeným podpatkem. Na rukou pak nosívá ještě černé návleky z hadí kůže a několikero obyčejných prstenů s různými rytinami. Nehty má vždy upravené a nalakované na černo.

Povaha: Každý si Nemesis představí jako příšernou fúrii, která je na každého protivná a nejradši by každého na místě zabila. Pravda je ale trošičku jiná. Nemesis je skutečně přísná a důsledná v stíhání a trestání provinilých ale ve svém volném čase, kterého teď má víc než dost, když se musí starat o ty spratky v táboře, se ráda baví a dokáže být i v celku milá. Milá ale neznamená přátelská. O přátelství s nikým nestojí a milá je jen na těch svých pár vyvolených, kteří se jí zalíbí svou povahou či skutky. Od polobohů ale očekává úctu a respekt jinak by na to mohli zle doplatit. Nemesis má ráda adrenalin a divokou zábavu. Není nic zvláštního že jí lze nalézt někde na závodech, ať už aut či motorek, jako jednu ze závodnic. Ani alkohol jí není nijak cizí ale že by jí chutnal to se říct nedá a tak pokud může tak se mu vyhne. V opilosti se jí totiž často stává že se pak neovládá a chová se podivně. Někdy je v opilosti schopna zabít každého v dosahu jednoho kilometru jen tak bez důvodu a jindy se svou svůdností vřele konkuruje Afroditě.

Rodina: Matka Nyx / Otec Erebos / Sourozenci Aither, Heméra, Cháron, Styx, Moiry, Thanatos, Hypnos, Apaté, Kéry, Mómos, Oneiroi, Eris, Hesperidky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama