Eros

30. října 2014 v 21:32 |  Bohovia
http://www.iballer.com/malecelebs/lanter_matt/images/matt-lanter-photo-17.jpg

|Meno: Eros|Špecifikácia: Bůh vášnivé lásky a fyzické touhy|Obľúbený vzhľad: Tmavé stříbřitě modré pronikavé oči lemované dlouhými řasami, nad kterými se klene husté tmavé obočí, plné růžové rty na kterých je vždy usazen úsměv nebo úšklebek podle toho co je žádanější a trochu rozcuchaná kštice tmavých hnědých vlasů. Rysy tváře má jemnější ale přesto je jeho brada výrazně hranatá. Postavu má štíhlejší, vysokou a přesto dostatečně svalnatou. Jeho výška není přesně daná jelikož jí vždy upravuje aby byl maximálně o hlavu vyšší než osoba se kterou mluví. Co se oblečení týče má rád spíše nějaké košile jejichž rukávy si může vyhrnout k loktům a nechat u krku rozepnuté ale i nějaké to tričko je u něj občas běžné vidět. K tomu nosí vždy džíny a různé značky bot. Není také nic zvláštního když ho uvidíte s černou bundou přehozenou přes rameno jelikož obléct si jí obléká jen, když je v nějaké chladnější zemi aby nebyl nápadný. Na krku nosívá kožený řetízek s hrotem jednoho ze svých šípů a na pravé ruce nosívá prostě jen kožené řemínky ale tyhle nejsou podmínkou tak jako ten na krku. Mívá i jiné doplňky své podoby, a né jen téhle ale tato je prostě jeho nejoblíbenější a lze ho v ní vidět nejčastěji.

Povaha: Erós je roztomilý i ukrutný, veselý i potměšilý, lidé po něm touží, opěvují ho i proklínají. Je také nesvědomitý, rozpustilý a charismatický. Eros je zkrátka hodně náladový a nikdo si nikdy nemůže být úplně jistý jak se zachová nebo v jaké náladě ho zastihne. Dokáže být nápomocný ale i ze schválnosti dokáže ostatním ublížit jen pro své vlastní pobavení. Po své matce zdědil lásku ke kráse a přítomnosti krásných dívek a po otci zase vědomí své síly a fakt že se dokáže lehce naštvat. Když je naštvaný tak často reaguje čistě instinktivně a nehledí na důsledky svých činů. Přinejmenším né tolik jako jindy. Dokáže být taky velmi žárlivý pokud se mu někdo zalíbí a on zjístí že se o tu osobu zajímá i někdo jiný. Nemá rád konkurenci a to absolutně žádnou. Nedá se taky říct že se zajímá jen o dívky jelikož by to byla lež. Eros je totiž Bisexuál. Neomezuje se jen na jedno pohlaví jelikož láska se během věků vyvinula a on se tomu přizpůsobil. Nikdo by si u něj ale neměl plést zalíbení s láskou. Lásky není schopný díky svému bratrovi Anterovi, který ho téhle slabosti na jeho žádost zbavil už velmi dávno. Je velmi přelétavý a jakmile zjístí že je k němu někdo příliš majetnický a moc si ho přivlastňuje jen pro sebe, jednoduše uteče a už se u té dané osoby nikdy neobjeví. Nerad se totiž cítí omezován.

Rodina: Matka Afrodita / Otec Áres / Sourozenci Anteros, Fobos, Deimos, Harmonie, Hermafrodítos, Rhodos, Hérofilos, Priápos, Himeros / Manželka Psyché / Dcera Hédoné

http://images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Matt-Lanter-matt-lanter-25243456-394-594.jpg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama